Kurumsal

Hakkımızda

En büyük kârımız;
yaptığımız doğru projelerin huzurunu yaşamaktır.


HAKKIMIZDA
Estrade Endüstriyel Mutfak kurucularının sahip olduğu sektör tecrübesinin verdiği birikimlerin doğru performanslara yönlendirilmesi ile kurulmuş, satış ve satış sonrası hizmetleriyle öne çıkan, müşteri memnuniyetinin vereceği referansı en gerçekçi reklam ilkesi olarak benimsemiş, % 100 müşteri odaklı, konusunda iddialı ve güçlü bir endüstriyel mutfak firmasıdır.
Müşterilerden gelen fiyat taleplerine verdiği uygun, hızlı ve iddialı fiyatlarla, tek bir ürün serisinde değil, geniş ürün yelpazesi ve hizmet kalitesi ile anahtar teslimi projelerin vazgeçilmez ismi olması kaçınılmazdır.
Estrade Endüstriyel Mutfak, kurucularının bu sektörde edinmiş olduğu tecrübeleri bir araya getirerek, müşteri ilişkilerinin önemini, hızlı ve doğru fiyatlandırmayı, termin süresine tam olarak uymayı ilke edinmiş, gerçekçi bir misyon ve net bir vizyon üzerine kurulmuş, birikimini gerçek tecrübelerinle sabitlemiş, ürünün ve hizmetinin arkasında olan sağlam ve köklü bir firmadır.
Yepyeni bir isim altında yılların tecrübeleri ve birikimi ile kurulmuş olan Estrade ihracatlarını da, perakende, toptan ve anahtar teslimi projeli işler olarak gerçekleştirmektedir. Dünyanın birçok ülkesindeki satın almacıların tedarikçi listesinde olmayı hedefleyen Estrade, bu hedefine, yaptığı doğru satışlar ve satış sonrası hizmetlerle şimdiden ulaşmış durumdadır.
Kurucumuzdan sizlere özel bir not:
"Tüm müşterilerimizi ayrı ayrı önemsiyor, bizlere güvenerek verdiğiniz siparişin sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyor ve her yeni müşterimizi ailemize katılan yeni bir birey olarak görüyoruz. Misyonumuzu yeni aile bireylerimizin referanslarını haklı çıkarmak adına hep daha iyiye götürecek şekilde yenilikçi, gerçekçi ,sağlam ve güvenilir bir yapı çerçevesinde belirledik. Tüm bu birikim, güç,müşteri memnuniyeti, ürün ve hizmetteki kalitenin adı artık ESTRADE olarak anılacaktır…"

VİZYONUMUZ
Endüstriyel Mutfak Ekipmanlarının satış ve pazarlama sürecini kusursuz bir şekilde organize etmek, mümkün olan en kısa zaman diliminde dünyanın her yerine kaliteli hizmet sunmak ve hizmet götürdüğümüz her yerde vazgeçilmez marka olmak.

MİSYONUMUZ
Müşteri taleplerini maksimum düzeyde karşılayarak koşulsuz müşteri memnuniyeti sağlamak,bu amaç doğrultusunda çalışmalarımıza yön vererek ülke sektöründe ve dünya sektöründe güvenilen marka olmak, her yıl bir önceki yıla oranla müşteri portföyümüzü ve pazar payımızı büyütmek. Bu misyon doğrultusunda hem ülke ekonomisi hem de hizmet sektörü için işimizi her zaman en iyi şekilde idame etmek.İletişim Formu

Estrade Mutfak Güvenlik Kodu

Estrade Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Yakuplu Merkez Mh. Hürriyet Bulvarı No:161
Kat 1/A Yakuplu / Beylikdüzü / İstanbul
(Opet Benzin İstasyonu İçi)
   
    +90 212 876 28 23
   info@estrade.com.tr